نتایج جستجو برای عبارت :

خواهشا

خواهشا وقتی یه نفربا کلی ذوق وشوق یه خبری بهتون میده ،نگید میدونستم . خوب دوباره بدونید! نمی میرید که ...!
اشتیاق بقیه رو باژست «متفکرانه» و«همه چیزدانی» کور نکنید! هوای دل و خوشی بقیه رو داشته باشید 

منبع : موج مثبت مجله خانواده سبز
لعنت به کرونا!
لعنت به آدم هایی که با زبون خوش، توی خونشون نمی شینن!
لعنت به کسایی که فقط به فکر خودشونن!
مراقب اطرافیان و عزیزانتون باشین...
تروخدا جلوی مسافرت رفتن دیگران رو بگیرین!
یعنی شما راضی هستین که اون عزیزی که میرین به دیدنش، یه وقت خدایی نکرده آلوده بشه و چیزیش بشه؟!؟!
واقعا خودتون رو می بخشید؟!؟!؟
شما خودخواهی؟! باشه. ولی این خودخواهیت، فقط با جونِ بی ارزشِ خودت بازی نمی کنه؛ صد ها نفر رو درگیر خودش می کنه!
تروخدا، لطفا، خواهشا، التما
سلام
طرف برگشته گفته:
خواهشا احساس همدردی را بهانه نکنید!شما امّت روزه دار هیچ وقت حال گرسنگان را درک نخواهید کرد! چون به افطار و سحری خوردن خودتون اطمینان وایمان دارید!!!پس خواهشا بجای روزه بهشون کمک کنید
+  یعنی هر کاری می کنند که نشانه های ایمان رو از جامعه باک کنند! روی بنی اسراییل رو دارن سفید می کنند...
میگم: تویی که میگفتی عجیبه و غیر قابل باور:
اینکه پیامبر تو عید غدیر، امام مشخص کنه ولی بعد از دوسه ماه مردم مجاهد و رنج دیده صدر اسلام همه چی رو به دست فراموشی بسپرن!! این از دروغای شیعه ست و فلان و فلان...
راه دوری نمیبرمت
ایام عزاداری محرمه
اهل کوفه مگه دوازده هزار نامه برا حسین نفرستادند ؟! هیجده هزار نفر بیعت نکردند؟! چه شد که پس مسلم تک و تنها باید تو کوچه های کوفه بچرخه و جز طوعه مردی پیدا نشه در رو به روش باز کنه؟!
تازه برخلاف حاضرین در
سلام دوستان و دنبال کننده گان عزیزم 
امشب با یه پست متفاوت مزاحم تون شدم . می خوام یه چالشی صرفا برای سرگرمی بذارم امیدوارم شما خجالت نکشید و همه تون شرکت کنید ! 
چالش جدید نامه به کرونا عزیز......تو این نامه می تونید هرچی گله و شکایت حرف و درد و دل دارید به کرونا بگوئید و خودتون خلاص کنید .خواهشا همه تون شرکت کنید دیگه !
نویسندگان عزیزم خواهشا جفت تون شرکت کنید. 

ادامه مطلب
ارمی ها برید لینک زیر و به بی تی اس رای بدید خواهشا...
اگه ما بتونیم رای هاشونو زیاد کنیم برنده یه جایزه دیگه میشن و افتخارش واسه ما ارمی هاست
پس خواهشا اینو دسته کم نگیرید...
پسرا به ما اعتماد دارن و ماهم میتونیم اولشون کنیم...واسه رای گیری اسم کشور رو هم میخواد...بیاین کاری کنیم تا بگن ارمی های ایرانی بیشترین رای رو دادن ...
ما میتونیم ارمی یوروبون فایتینگ
خواهشا نگین بقیه رای بدن چون تک تک رای های ما موثرن...
برای رای برید لینک زیر:
https://www.mwave.me/en/mgm
تو فرهنگی که تمام صحبت های مهمانی ها و جمع فامیل به این می گذره که
چجوری راحت تر پول در بیاریم
و
کدوم صندوق پول مفت بیشتری میده
و
چگونه درس نخونیم نمره بگیریم
و
کی کجا پارتی داره
...
خواهشا حرف از رزق حلال و مقدس بودنِ عرق کارگر نزن که حال آدم به هم می خوره
1 ... 2 .... 3 .... امتحان میشه(:با عرض سلام خدمت همه حضار و بزرگوارانی که صدای بنده رو میشنوند، و هر از گاهی میومدن اینجا و میدیدن خبری نیست و احتمالا یه صلواتی نثار من میکردن.
ایشالا میخوام دوباره برگردم به میادین.دعا کنید فقط خواهشا.
اگر شما برای دوستی از جون و دل مایه گذاشته باشین و اونوقت متوجه بشین یه جایی طرف باهاتون رو راست نبوده چه میکنین؟
خواهشا دوستانی که این پست را میخوانند جواب بدهند. 
پست رمزدار بعدی بیشتر در این باره خواهم نوشت.
+ نظرات بدون تایید نشان داده میشود
متن آهنگ حمید هیراد گفتم بمان
به تو گفته بودم ز من بگذری روم در پی عشق ویرانگری
گفتم تا بدانی به تو گفتم تا بمانی
به تو گفته بودم که دستم بگیر کنار دلم باش و با من بمیر
گفته بودم که آرامشم میرود نقطه امن آسایشم میرود گفتم تا بدانی
گفته بودم نرو خواهشا میشود پیش من باشی سازشم میشود
تورا دیدمت بعد عمری سلام ببین اشک شوقی که ریزد مدام
ماندن یا نماندن به پای تو ماندم یا نماندم
آمدی
سلام :)
خب.........امممممم........می خواستم خداحافظی کنم.این وبلاگ به زودی حذف خواهد شد.می دونید چیه،به این نتیجه رسیدم که من نباید قبل از موفقیت و قبول شدن در کنکور پزشکی وبلاگ می ساختم.البته این حسن رو داشت که دوست های عزیز و مهربونی مثل شما پیدا کردم. :)
اول می خواستم نظرات این مطلب رو ببندم ولی گفتم شاید حرفی یا سخنی داشته باشید. :)
خواهشا و لطفا نخواهید که این وبلاگ رو حذف نکنم.خواهشا و لطفا.
از همه تون ممنونم که تا الان همراه من بودید و به من روحیه و
خدایا عاشق می کنی... 
بسرعت مثال نقص نشان می دهی... 
که باید فارغ کنی...

دقیقا چرا؟؟؟ حال می کنی حال مارو می گیری؟؟؟ می خوای تربیتمون کنی؟؟؟
یا چی؟؟؟ احتمالا می خواهی حال مارو بگیری؟؟؟ 
خواهشا دلیلش را هم نشان بده...
مرسی... 
منتظرم... 
با سلام خدمت شما...
من (اون) هستم.
من هر دفعه که یک وبلاگ جدید می نویسم اسمم تغییر میکنه..
میخواستم اولین پستم مصادف با عید سال ۹۹ باشه...
یک سوال داشتم خواهشا تو کامنت ها جوابمو بزارید:
عید پارسال رو در چه مکانی گذراندید؟
ممنون

شما ها یادتونه یونگی توی یه لایوی بود که رپمان یه چیزی گفت و یونگی ضایعش کرد 
من هر چی فکر میکنم یادم نمیاد کدومه؟
اگه یادتونه بهم بگین خواهشا واجبه
دقیق یادم نیست ویلایو بود یا نه ولی کل اعضا بودن بعد رپمانستر  گفت که من عاشق ماشین سواریم بعد شوگا گفت که تو حتی گواهینامه نداری؟
پیش‌هشدار: پستی نیست که خوندنش مفید یا جذاب یا آرامش‌بخش و اینا باشه، فقط همین‌جوری دلم خواست این‌جا بذارمش. اگه دو خط اول رو خوندین و دوست نداشتین خواهشا صفحه رو ببندین چون دوست ندارم به آخرش برسین و بگین چه بی‌خود، وقتم رو تلف کردم، و خب طبیعتا بعد از این نوشته‌های استیو حداقل تو ناخودآگاهتون بره یه لول پائین‌تر.

ادامه مطلب
در مقابل خواب کماکان دارم مقاومت میکنم و تا فصل نور رو تموم نکنم انشالله که دووم بیارم. فیزیک همیشه با تمام شیرین بودنش ( البته از سال گذشته برام شیرین شد ، بعد از کلاسای آقای ص ) همیشه برام نفس گیر بوده. واقعا نه تنها حجم کل فیزیک دبیرستان خیلی زیاده ( بچه های نظام جدید نمیدونن چقدرررررر حجم فیزیک ما بیشتره و سخت تره ) بلکه همیشه ترم اول آرمون ها میخوره به حرکت و دینامیک که شاید تستاش با کل تست های فیزیک 2 و بقیه ی پنج شیش فصل پیش دانشگاهی برابری
سلام...
بذارین اول کمی باهام آشنا بشین، من یه دختر درونگرا هستم و خیلی کم پیش میاد راجع به مسئله ای با کسی صحبت یا مشورت بکنم، این مسئله یا مشکل یا هر چی که اسمش رو بذارین رو قبلا هم اینجا مطرح کردم چند ماهه پیش، ولی کمکی بهم نشد...
من الان حدودا ۶ ساله که توسط یه آدم مشکوک تعقیب میشم، نمی دونم من مشکل دارم، اون مشکل داره، یا داستانش چیه، هر چی اومدش من اهمیت ندادم، ولی هیچ تغییری تو وضعیت مون پیدا نشد، نه اون دست برداشت نه من حرفی زدم...! نمی دونم چ
سلام به همه دوستان خوبمدوباره سال تحصیلی شروع شد و مشغله ها زیاد شد.امسال حجم درس ها بالا رفته و مشغله های فکریم هم زیادعلاوه بر درس و فعالیت فرهنگی،خانواده بحث ازدواج رو هم مطرح کردنمن وقت آماده کردن مطلب رو ندارم ولی وقت کنم و مطلب داشته باشم میزارمخواهشا دعا برای عاقبت به خیری و موفقیت در درس این دوست کوچیکتون یادتون نرهفعلا خداحافظیاعلی
بچه ها من دیگه دارم میرم فدایتان 
اگه ندیدید خواهشا پست قبلی رو هم ببینید
خب بچه ها حالا که من دارم میرم تا زمانی که برگردم اونی لیندا رو نویسنده کردم و جواب نظرات شما ها رو یا هر فعالیتی که انجام میشه توسط اونی لیندا بوده
واسه این گفتم که مثل قبل سوء تفاهم نشه
دوستتون دارم انیووووووووو
بچه ها برگشتم باید جلو پام گوسفنو قربونی کنین هااا
کککک شوخی کردم
انیوووو
باید به بعضی ها گفت که لطفا و خواهشا کارها و رفتارهای خودتون رو به روشن فکری نسبت ندید.باید به این بعضی ها گفت که ارزش این کلمه رو پایین نیارید لطفا.اول یاد بگیر روشن فکر یعنی چی،یاد بگیر چه طور باید روشن فکر بود بعد بگو من روشن فکرم.بعد این صفت ارزشمند رو به خودت نسبت بده.
دوستان عزیز بیانی و غیر بیانی میشه وبلاگ هایی با موضوعات کتاب و کتاب خوانی،  رمان  حتی دوستان که اهل قلم هستند  میشه زیر این پست کامنت بذارن! یا معرفی کنید ........+ اگر  کسی دوست نداره شناخته بشه می تونه وبلاگ خودش یا دوستانش به صور ناشناس معرفی کنه ......
خواهشا اگر میشناسید معرفی کنید 
سلام به همگی
یعنی مردم از خستگی
از صبح ساعت ۹ تا همین الان که ساعت ۳ بعد از ظهر هستش درگیر مهمون ها بودم 
قدمشون روی چشم ولی تو رو خدا قبل اومدن یه زنگ بزنید 
خواهشا شما هم که داری این متن رو می‌خونی بعدا اگه خواستید برید مهمونی بیست دقیقه قبلش یه زنگ بزنید باور کنید ثواب داره 
امروز یکهو سی چهل تا مهمون اومدن خونمون !!!
مهمون هابی که اصلا با هم جفت و جور نبودن 
لطفا قبل اومدن زنگ بزنید
خدایا شکرت خیلی خیلی خیلی زیاد !شاید اگه میشد خیلی خیلی بیشتر!
راستی بگمتـون هرکی رو دوسش دارید خواهشا ابراز علاقه نکنید اونم میذاره میره شمام بدون دوست و یـار میشید :)) ! حالا بعد از این همه مدت دعا میکنم پیامم رو نخونده باشه و من بتونم پاکش کنم ! کاش قابلیت های برنامه ها اینقدر زیاد میشد که میدونستی فلانی از اون بالا پیامتو خونده !
چرا به هر کسی که کمک میکنم، و قالبی که میخواد رو براش طراحی میکنم، تشکر میکنه ولی قالب رو استفاده نمیکنه؟
اگر مشکلی یا ایرادی قالب ها دارن بهم بگین، یا مشکل منم؟
تو طول این چند ماهی که قالب زدم، به غیر از دو نفر، هر کسی که قالب من رو برداشته، و داخل وبلاگش استفاده کرده، یا یک دقیقه بوده یا یک ساعت!
من که ناامید شدم رفت!
رو راست باشین و حقیقت رو بهم بگین...
اگر مشکل اسم طراح داخل قالبهاست ، همین الان بهم بگین
خدایا میدونی دیگه تلاشم رو کردم . 
باید فردا رو قبول بشم وگرنه اوج نامردیه. 

من توی امتحانای تستی واقعا مشکل دارم. البته آمار آزمونهایی که دادم خوبه.
آزمون آیین نامه رانندگی
امیدوارم فردا بیام و بگم که قبول شدم.

+ کامنتها رو جواب ندادم شرمنده . به زودی جواب میدم خیلی سرم شلوغه.
++ خواهشا وبها رو حذف نکنین اگر میخواید وب جدید بسازید لطفا خبردار کنین.ممنون:)
تَحمل حرف های آدمای دورم رو دیگه ندارم ، چون بلد نیستم حمایت کردنو ، بلد نیستم دلیل آوردنو ، بلد نیستم توضیح دادنو...! 
دیگه یکی که با ۴۰ سال زندگی هیچی نمیفهمرو من ِ ۱۹ ساله نمیتونم حالی کنم میتونم؟!
این روزا فقط شنیدم توهین ، تهمت ، این تهمت هایی که میزنیم به آدما یه روزی جوابشو باید بدیم ، هرچی یادمون رفته باشه ، خواهشا خدا نره ، تمام قضاوت هات به آدمایی که نمیشناسیشون خوب اون دنیا یقمونو میگیره...!
این روزا بیش از حد میشه گناه کرد، اونم از نو
من سعی میکنم با همین چیزهای کوچیکی که دارم و به چشم خیلیا نمیاد خوشحال باشم،حتی با نداشته هامم خوشحال باشم(که فکر میکنم این یکی رو تقریبا دارم شعار میدم)ولی نمیذارم بخاطر چیزهایی که دست خودم نبوده پس زده بشم و سرزنشم بکنن و ترحم بهم داشته باشن یا حتی بالعکس.همه ی آدم های این دنیا دست خودشون نبوده که کجا به دنیا بیان!شهرستانی باشن،روستایی باشن،کلانشهر نشین باشن،ظاهرشون چه شکلی باشه،زشت باشن،خوشکل باشن،قابل تحمل باشن،هالیوود طور باشن،تو چ
سلام به همگی!
من دیشب یک وبلاگ دیگه هم زدم با آدرس:http://matn-sher.blog.ir
توی این وبلاگ شعر های خودمو می نویسم و خودم دوسشون دارم،خیلی ذوق زدم چون توی بیست و چهار ساعت گذشته،سی و پنج تا،بازدیدکننده داشته وبلاگم.
خوشحال میشم به همون آدرسی که نوشتم برید و شعر هامو بخونید.
خواهشا تو قسمت نظر(که زیر هر شعر هست(سمت چپ و پایین شعر))،نظرتون رو راجب اون شعر بگید.راستی پایین صفحه ی اول،دو تا دکمه هست.۱-مطالب قدیمی تر۲-قدیمی ترین مطالب،اگر روی این ها بزنید می توی
دانلود آهنگ جدید سعید سوشا به نام بزن بارون
Текст песни Bezan Baroon Saeed Sosha
منو یه عالمه درد فکر تو منو دیوونه کردМного боли в голове сводило меня с ума
خواهشا هر چی سرم اومد تو دیگه بر نگردПожалуйста, не возвращайся ко мне, что бы ни случилось со мной
حس میکنم ته خطمو حالا که تو ول کردی دستمو

ادامه مطلب
دلم گرفته از روزگار.....
از این روزگاری که داره گلچین میکند  و  خوب ها رو با خودش میبره و ما.....
نمی دونم ولی واقعا دیکه وم آوردم ..... از اول ماه رمضان  که  داریم عزیزان مون از دست میدیم و به ما نرسیده  یکی دیگه......تازه   عزای  باباجی  بیرون اومده بودیم .....تازه دیروز  اربعین امام حسین بود ......

پ.ن : آرزو داشتم امسال  مثل ۸ سال پیش برم کربلا  اما قسمتم نبود ....چرا کدخدا بهترینها رو انتخاب کرده بود .....ای کاش منم در این راه بمیرم ...
پ.ن ؛ دوتا از بستگان 
نام:وحشی
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترت
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم ( در ادامه پست در یک روز زیبا و  های بای ماما)  تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
خواهشا فقط نخونید نظرم بدید لطفا !

♻️ چقدر عاشق پستر این سریال ^_^
ادامه مطلب
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم ( در ادامه پست در یک روز زیبا و  های بای ماما)  تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
خواهشا فقط نخونید نظرم بدید لطفا !

♻️ چقدر عاشق پستر این سریال ^_^
ادامه مطلب
به شخصه اعتقاد دارم به اینکه : 
کسی که بهشت را در زمین نیافته است ، در آسمان نیز نخواهد یافت !
اول اینکه جنبه روانی اش رو در نظر بگیرید ، اینکه هممون به یک شکلی در اومدیم که به خودمون اجازه لبخند هم نمیدیم ، انگار با خودمون هم قهر کردیم .
 سوار تاکسی و مترو که میشیم انگار همه با هم دعوا داریم ، باور کنید هممون رفتنی ام از این دنیا ، چطور دلمون میاد اینطوری زندگی و بگذرونیم ؟ تا زمانی که خودمون با هم خوب نباشیم ، چطور انتظار داریم زندگی خوبی در ا
میخوام دوتا مطلبو بگم که نباید همیشه اینجا موندگار باشه
اول اونی که مهم نیست
ممکنه برای ۴۰ام اقای شجاعی همونجور که قبلا مامان باهات هماهنگ کرده بریم برای ۴۰ ام ولی چون خطت خاموشه نمیشه
پس خودت از محل کارت بهش زنگی بزن
دومیش دارم تمام تلاشمو میکنم که ۲۰ میلیارد بدست بیارم و اون مرکز که تو رویام هست رو بسازم و به کنک نیاز دارم تمام تلاشمو میکنم
ترو خدا این یک بار پشتم باش بدون تو نمیشه
من میخوام مرکزی بسازم که تو ایران توسعه پیدا کنه پس قدرتمون
امشب قسمت دوم پنگوئن های امپراطور رو میدیدم
البته شماها که به حد کافی قدیمی نیستین در این وبلاگ
نجفی و سجاد و جدی و صبا (اونیکه برق میخوند) و علی و دو سه نفر دیگه یادشونه
به حد کفایت توضیح دادم درباره ش
این قسمت دو کپی قسمت یک هست!
من نمیدونم چرا اینو ساختن.
مجبور بودین یه چیزی رو کپی اون یکی بسازین؟!
:|
بچه ها
شما جای من بودین
با شناختی که از جدی گرگ زاده دارین
بهش میگفتین که میخواین معرفیش کنین به این دوستم توی انتاریو و یا دختر داییم توی ایران ک
نویسنده : اشکان ارشادی 
تا آنجا که بیاد دارم و همیشه همینجور بود تا اینکه بعداز سن بیست و پنج همه‌چیز دگرگون شد.
پرطرفدارش کنید چون به پاس زحمات مادرم است و قصد دارم نشانش بدم. تشکر  
خواهشا ، کسانیکه دو مطلب قبل رو نخواندند ، بخوانند تا بتوانند تشخیص دهند که چه میگذره ؛  همچنین لطف و منت بگذارند برای این مطلب و مطلبهای قبلی نظری بگذرانند چون مرا که برادر مسلمانشان هستم رو یاری می دهند. بقیه نیز به عمل مرا مشورت دهند و گذاشتن نظری عمومی با در
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_هشتم
.
- حق با شماست ... شرمنده ام
اما شما هم نمی دونید چقدر سخت بود واسم دیدن اون صحنه ... چون... .
الان اومدم بشنوم اگه بشه
- چیزی واسه گفتن ندارم حوصله ی حرف زدن رو ندارم
- خانم سهیلی من اومدم عذر خواهی خواهشا دیگه الان منو با چوب نزنید
- خنده داره ... با چوب؟
خودتون با چی زدید که هنوز جاش درد می کنه
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_چهارم
.
بیرون که اومدیم یه نفس عمیق کشیدم
- آخیش خفه شدیم
- من بهتون نگفتم برید سمت خانوما؟
یکم عصبانی بود
- چیزی نشد که حالا
بی توجه به من رفت سمت خروج و منم دنبالش دویدم
اما ساکت بودم بدون اعتراض
سر خیابون منتظر تاکسی بود
- میشه خواهشا پیاده بریم؟
- نه
- چرا هنوز عصبانی هستید از من؟
ادامه مطلب
خواهشا این ترانه را بگذارید برای عصر جمعه که غم از در و دیوار می بارد و دست هایِ تنهایی آدم را خفه می کند.برای صبح جمعه باید اندی و حمید هیراد و حامد همایون و ... گوش کرد. من هم همین کار را می کنم. صبحتان را با غم شروع نکنید، غم لازمه ی زندگی است اما جای خود را دارد، شروعش در صبح نیست.موسیقی مانند دارو است، آیا شما همه ی داروهایتان را یک باره استفاده می کنید؟ مطمئنا خیر.#چاوشی شربت تلخ است، به شما و فهم شما از زندگی کمک می کند ولی باید در زمانش گوش د
نام:وحشی
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را
درواقع سوال ندارم مشورت میخوام پس خواهشا همه گی شرکت کنید

1- از قالب وبلاگ راضی نیستم عوض کنم یا نه
2 چه پکیج های دیگه ای مد نظر شما هست بیگن تا تهیه کنم
3 ربطی به سوال یا مشورت نداره ولی واقعا وقتی خودم تعداد کامنت هارو میخونم بغضم میگیره
4 اگه از کامپیوتر سر در میارین چه زیاد چه کم بگین نویسندتون کنم
لطفا کامنت بزارید ببینم چه کارا باید بکنم
سوالم ازینایی که خودشونو معترض گرونی بنزین و ... میدونن و مدام شعار میدن که ملت ما فلان کشور ژاپن و چین و کجا و کجا بهمان... و اون وحشیهایی رو که زندگی مردم و به آتیش کشیدن و چندین نفرو زیر خاک کردن و جزو مردم معترض میدونن!!!!! دقیقا تا الان چه حرکت مثبتی داشتین؟؟؟؟؟ کدومتون حاضر شدین یک هفته اصلا ماشین استفاده نکنین؟؟؟؟ کدومتون حاضرین با دوچرخه بربن بیاین؟؟؟؟؟ یا با وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس و مترو؟؟؟؟؟ اصلا به کلاستون نمیخوره نه؟؟؟؟؟
فقط ب
جاتون خالی یه کار اداری داشتم تا رفتم تو اتاق آقای مسئول
دیدم ترش کرده
اخماش تو هم دیگه
تا رفتم توضیح بدم
گفت کارتون؟
گفتم یک سوال داشتم خدمتتون...
حرفمو قطع کرد و گفت فقط اگه کوتاهه بگید!
الان یکی برام "شعور" رو به چند زبان زنده دنیا ترجمه کنه خواهشا
من در جواب این جناب چی بگم خوبه؟
آخه شلغم! من اگه کاری نداشتم که نمیومدم چشمامو با چهره ی نورانی تو مثل جرقه ی جوشکاری آسیب بزنم که...
الان من سوالمو با چه خط کشی اندازه بگیرم برات تا تو خودتو موظف بد
بچه‌های مسلمان ، نظر گذاشتن مثل مشورت کردن می ماند و حدیث داریم که کسی که مشورت میکنه در عقل دیگران شریکه! من نیز در پستهایم اشاره کرده ام ، پس دریغ نکنید. سپاس :-)
خواهشا ، دریغ نفرمایید ، بخصوص چالش آیا از اسم خود راضی هستید ؟ را نظر بگذارید ، در جهت شور و مشورت 
همچنین با وبهای خوب ، لینک می‌کنم.،مثلا آموزشی ، موسیقی ، دینی و حتی خاطره نویسی های ناب. 
 پسر من توی دوازده ساله و جثه درشتی هم داره ولی همیشه از پسرای دور و برش کتک میخوره طوری که دیگه برای تفریح اینو میزنن اگر من بفهمم که یه داد و بیدادی سرشون میکنم البته دفعه اول و دوم با مهربونی خواستم که با هم بازی کنید و...ولی دیگه قاطی کردم در ضمن خودش هیچی نمیگه وبعضا دروغ هم میگه یا حتی با پولی که من بهش میدم واسشون خرج هم میکنه و به من نمیگه دو کلاس ثبت نام کردم که بیرون نره ولی باز هم بازی فوتبال با هم محلی ها رو خیلی مشتاق ،،،نمدونم چکار ک
(مهم)بخونید خواهشا
برای دانلود و*پی ان برید لینک زیر: http://s8.picofile.com/file/8365516634/TouchVPN.apk.html و بعد از دانلود کردن برید تو برنامش و وصلش کنین و بعدش برید لینک زیر: https://youtu.be/eaUpme4jalE این لینک یوتیوب ام وی بی تی اسه... ام وی رو بازدید بزنیدو حالا شما یه قدم واسه بالاتر رفتن بی تی اس تلاش کردید.... خواهشا از این تلاش دریغ نکنین...بیاین پسرامونو به بالا ترین جاها برسونیم ... جایی که هیچ هیتری نتونه یه هیتر هم راجبشون بده.... ارمی ها فایتینگگگگ♥
گشت گِرداگِرد مهر تابناک، ایران زمین، روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین! ای تو یزدان، ای تو گرداننده مهر و سپر، برترینش کن برایم این زمان و این زمین! خواهشا تا می توانید این دعای زیبا را پخش کنید، تا هموطنان از این دعای فارسی اصیل ایرانی مطلع شوند و موقع تحویل سال زیر لب زمزمه کنند!
نیاکان ما با این دعا سال را شروع می کردند!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps:
خوب چن تا سوال آورم براتون تا بدونم چه قدر درباره بی تی اس میدونین
خواهشا همه شرکت کنن(جایزه هاتونم محفوظه)

1-اولین برد بی تی اس در مراسم بیلبورد آمریکا با کدوم آهنگ بود؟؟؟

2- از نظر خود جیمین وقتی میخنده شبیه کی میشه؟؟؟

3- چرا طرفدارا به تهیونگ لقب CGV (سینمای سه بعدی)رو دادن؟؟؟؟

4- اسم کره ای که برای آهنگ boy with luv انتخاب کرده بودن؟؟؟

5-قولی که اعضای بی تی اس به خودشون دادن؟؟؟؟(برای سال 2019)

6-کامبک آهنگ boy with luv کجا بود؟؟؟(منظورم اینه که اولین
یادش بخیر یه روزی به احمدی نژاد اعتراض می کردیم چرا از بقال و چقال گرفته تا... بردی نیویورک سازمان ملل گردی

الان هم وضعیت جوری شده خوده رییس جمهورمون داره به زور می ره ، وزیر و خبرنگار و... بماند ...

آقای ظریف ، دولت محترم تدبیر و امید خواهشا دیگه برای عزتمند کردن پاسپورت ما زحمت نکشید 

همینقدر که عزت داریم بسته...

پ.ن: یه بنده خدایی می گفت پرسپولیس با حمایت دولت تونست دربی رو ببره...واقعا ؟؟؟ چنین دولتی داشتیم که یه کار موفق انجام بده؟؟؟
وال
طبق عادت هر ساله ،عودی روشن میکنم و شروع میکنم به نوشتن قبل از پایان سال تمام خوبی ها و بدی ها و اتفاقات تلخ و شیرین و اهداف و خواسته هایم را ؛متاسفانه امسال خاطرات تلخ و بدش به خاطرات خوب و شیرینش می چربد و حس کرختی به آدم دست میدهد ،ستون هدف هایم امسال پراست ،به قول کیدچه اگر زنده بمانم همه شان را انجام میدهم ؛از باکس های 15 دقیقه ای ورزشم گرفته تا کنکور و دانشگاه ،درختان حیاطمان لباس نو پوشیده اند ،لباس های سبز با شکوفه های سفید و صورتی و ...که
به بخش آخر رسیدم و فکر می کنم یه چیزی توی مغزم تکون خورده! و این نویدبخشه برای منی که دنبال تغییر خودم هستم. قطعا تمرین و ممارست نیاز داره تا ملکه ذهنم بشه. خوشحالم برای اینکه راهکار بهم بده سیصد صفحه منو دووند :) و بهم ثابت کرد که داره حرف علمی و آزمایش شده به خوردم میده :)

پ.ن: من واقعا نمیدونم چطوری بگم بعضی کتاب ها رو حتما بخونید؟
حتی اگر بعد از خوندنش بگید چرته و احلام هم با این معرفی کتاب هاش! بازم حاضرم هر گونه فحش و لعنی رو پشت سرم تحمل کن
یوم علی آل رسول عظیم؛
باتوجه به اینکه روز اول سال99 مصادف با شهادت آقامون موسی بن جعفر هست، پیامهای تبریک رو به تعویق بندازید و به همه سفارش کنید روز حزن اهل بیت هست اگر میشه در منزل روضه برقرارکنیمحتی 2/3نفری؛ قطعااا با یک گوشهء چشم اهلبیت علیهم السلام بلا دفع خواهد شد.. انشاالله
باعث نشیم باز هم با فراموش شدن اهلبیت ونگه نداشتن حرمت روز حزنشون بلا بر جامعه مسلمین طولانی بشه..
پارسال اول عید شهادت خانم حضرت زینب سلام الله علیها بود مردم حرمت ن
جز قند شکسته نداشت
خوبیش اما این بود که درشت شکسته بودند! خونه که اومدیم تونستیم از نو بشکنیمشون!!
فکر کنم اولین بار بود از اینکه کسی کارشو درست انجام نداده، ناراحت نشدم که خوشحالم شدم!!
از بدترین ظلمهای زمونه به مردمش دم دستی کردن کارهاست.
تو که قند شکسته دستم میدی نمیگی فشار عصبیمو کجا و سر کی باید خالی کنم؟!
سبزی فریز شده آماده که دستم میدی نمیدونی گاهی از نگاه و لمس و پاک و خرد کردن سبزی، انسان بیشتر لذت و بهره میبره تا از خوردنش؟!
خواهشا حب
سلام
بنده به برادر دارم ۳۰ سالشه، دوست داره ازدواج کنه، ولی هر جا میریم خواستگاری یه بهونه میاره،  میگه یکی لاغره، اون زبون نداره، یکی دیگه باباش بهمون نمیخوره، نمیدونم چیکار کنیم، کلافه مون کرده.
بعد هر وفت خواستگاری رفتیم آقا قبول نکرد، فرداش خودش رو میزنه به مریضی میگه من زن میخوام واقعا خسته شدیم، البته اینم بگم با وضعیت مالی متوسط و چهره ای متوسط این ادا و اصول ها رو میاد ، خواهشا اگه میتونید راهنمایی کنید منو
ممنون
ادامه مطلب
برای دیدنش برین لینک زیر:
https://www.namasha.com/v/5rNzYgwH
نام اهنگ :이 밤 ...امشبمترجمش خودم هستم و فقط یه اشتباه کوچیک داره که اونم خواهشا به بزرگی خودتون ببخشید (به زودی که نوشتم اشتباه بوده چون تلفظش یه جوری بود که به شک انداختم و الان متوجهه شدم که شکم بیجا بود خخخ )خب به بزرگیتون ببخشین دیگه انسانه جایز الخطا ست♥
از اولین پستی ک تو این وبلاگ گذاشتم من همش ی هدف داشتمکه بفهمم از این دنیا چی میخوام
شاید قرار نیست چیزی بخوام
شاید قراره فقط زندگی کنم
ب اینکه صدسال دیگه هیچ اثری ازم نیست راضیم
واقعا خسته شدم از اینکه انقدر فکر کنم ک دقیقا باید برای زندگیم چی کار کنم
قسمت داغون ماجرا اینکه این همه درس خوندم ولی تو هیچ کدوم از اون واحدهای کوفتی درسی یاد ندادن درست تصمیم گیری رو
اشکان از رو شکم سیری ی پلن مسخره برام کشید ک هرچی سر و تهش رو از بقیه میپرسم به بن ب
دیشب به کوب نشستم کل سیزن دو سریال13 reasons why رو دیدم ... با اینکه فصل یک این سریالو دیده بودم و خوشم نیومده بود ازش ولی دیگه سریال نداشتم ببینم ... :| 
اسپویل
سیزن دو اومده بود به موضوعی پرداخته بود ک نبود اون باعث شد از سیزن یک خوشم نیاد ... اونم ساید دوم داستان بود. ما داستانو از ساید هانا شنیده بودیم ولی همیشه یه قضیه یا ی داستان یک ساید دیگه هم داره و حتی گاهی چند ساید داره ... اما در کل هنوزم خوشم نیومده ازش .  نمیدونم چرا ... اما در کل بنظرم ازش دیدن د
دانلود آهنگ جدید حمید هیراد گفتم بمان
دانلود آهنگ حمید هیراد به نام گفتم بمان کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده گفتم بمان با صدای حمید هیراد از جوان ریمیکس
ترانه: حسام جعفری , موزیک: حمید هیراد , تنظیم: محمدرضا رهنما
Download New Music Hamid Hiraad – Goftam Beman

جدیدترین موزیک حمید هیراد عزیز در سایت قرار گرفت.
موزیک جدید و زیبای حمید هیراد، گفتم بمان نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۲ آبان ماه در سایت قرا
جناب تدبیر و امید! هه... امید رو که تو جامعه کشتی تدبیری هم که ازت ندیدیم خواهشا" دیگه اون خنده ی مسخره رو نزن و بگو ما از نزدیک حواسمون ب مشکلات مردم هست! یکم جدی باش! منه جوون حالم از دولتت بهم میخوره میفهمی؟ توی دولت شما توی زمان ریاست جمهوری شما زندگی سخت شد و واسه خیلی ها غیر ممکن خیلی از جوون ها رو بی تدبیری شماها ب ناامیدی کشونده.. من هنوزم میگم که حالم از دولتت بهم میخوره.و اصلا ایمان ندارم ب اینکه بتونی چیزی رو درست کنی!

+ ما هر چی بخوا
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
تو این وبلاگ و تو محیط جامعه و خانواده چندین بار شنیدم که میگن طرف خشکه مذهبه، مثلا یکی از کاربران گفته بود که می خوام شوهرم خشکه مذهب نباشه، گاهی بعضی افراد رو میبینم که نمازشون سر وقته، غیبت نمی کنند و کلا آدمای متدینی هستند، اون وقت یه عده به اینا میگن خشکه مذهب.
سوالم اینه که افراد خشکه مذهب چطوری هستند و خشکه مذهب یعنی چه؟، یه فرد باید چه کارهایی رو انجام بده که بهش نگن خشکه مذهب؟
خواهشا با جزئیات و دقیق جواب
گرگ همان گرگ است ، شغال همان شغالو بین این همه حقیقت تنها آدم است که آدم نیست !
❤❤
اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،خواهشا تو حلق بقیه نکنین !
❤❤❤
مــهـــم نــیـــســـت چـــقـــدر بـــالایــــی،مـــهـــم ایـــنـــه که اون بــــالالاشــــخــــوری یــــا عقاب . . .
چه در کار ، چه در عشق ، هرگز نگویید ” هنوز وقت است ” یا ” شاید دفعه ی بعد ” !زیرا مفهومی وجود دارد به نام ” دیر شدن ” !
احساسم را به دار آویختممنطقم را به گلوله بستملعنت به
سلام به عنوان یک شهروند پیشنهادی را خواستم مطرح کنمبیاییم یک کمپین هر ایرانی خانواده من است تشکیل دهیم و منشورش را اینگونه تعریف کنیمدر این روزهای سخت به فکر همسایه سالمند خود باشیم و اگر برای خود خریدی داریم و یا نانی می خریم به آنها هم بگوییم و برایشان هم خرید کنیمهر کوچه و محله ای گروهی تشکیل دهیم و کوچه ها ومکانهای اطراف خود را ضد عفونی کنیماگر دستکش و ماسک اضافه داریم به بقیه هم بدهیممطمئن باشید دست در دست هم این ویروس را شکست می دهیم چ
آرمی ها کی پاپر ها یا هرکس دیگه ای. خواهشا لطفا بیاین حداقل به اندازه سهم خودمون به پسرامون رای بدیم حتی شده در حدی که به عنوان یک فن وظیفمونه. بیاین به bts رای بدیم

خدایی چجوری دلتون میاد به این فرشته ها رای ندین
آدرس: http://www.topmusicuniverseawards.com/2019/04/oh-music-awards-vote.html?m=1
راستی دوستان لطفا تو بخش گرل گروپ ها هم به بلک پینک رای بدین. کامسامنیدا
تو کل سال که میری خونه ی فامیل، کوفتم نمیارن بخوری، اون وقت شب یلدا که میشه، از شیر مرغ تا جون آدمیزاد سر سفره پیدا میشه... اکثرا هم سردیجات! از انار و هندونه و ژله گرفته، تا پفیلا و لواشک و آش و کوکو و تخمه و آجیل و قص علی هذا!
باز جای شکرش باقیه که گرونیه!
همه ی فامیل هم خوشحال و خندون، جمله این اقلام رو قروقاطی میریزن تو حلقومشون، جوری که اگه همه اینا رو بریزی تو نیروگاه فردو، یه کیلو اورانیوم غنی شده تحویلت میده!
شبم تا صبح از دلپیچه و سنگینی ه
این مطلب ضمیمه مطلب قبله.
اما باز هم نظرات کم یا به عبارتی فقط یک نظر بدستم رسید.
و این نظر را هم باز تحرف کردم و نتیجه یک پیشنهاد دیگه از خودم شد.
دوباره ذکر میکنم که لازمه این مطلب درک مفهوم آن محفل و کشکول و گلچینی است. به عبارت غربی اش میشود شبیه انجمن شاعران مرده.
اما پیشنهاد
دوستان علاقه مند در صورت تمایل هر یک، یک روز و زمان از هفته را مشخص کنند و هر هفته آن روز یک قطعه کوتاه ادبی در یک حیطه ای که خودشان انتخاب می‌کنند در وبلاگ خودشان با ذک
سلام و عرض ادب

قبل از هر چیز و هر حرف و هر قضاوت و هر مطلبی، درخواست دارم بدون خوندن سایر نظرات عزیزان نظر خودتون رو در خصوص این تصویر اعلام بفرمایین :)

در واقع بیشتر منظورم موضوع این پوستر(چند همسری) تبلیغاتی هست نه خود پوستر!

موچکرم

پ.ن:
بعد از دریافت نظرات دوستان، ان شاالله تو پست بعد درباره این موضوع با هم صحبت میکنیم

+
آقا فقط خواهشا چش مارو در نیارینا!
ما تازه موضوعو مطرح کردیم!!!
نه تایید میکنیم نه تکذیب :)))
وقتی یک وبلاگی رو دنبال میکنی،یعنی میخونیش...خواهشا اینجا رو اینستا نکنید.اینجا شاید برای بعضیا حکم اینستا رو گرفته و دنبال فالو بک هستن...شاید تعداد فالوراشون مهم باشه.اما اینجا.توی این وبلاگ؛برای من تعداد خواننده هامه که مهمه...وقتیN نفر دنبالم میکنن،برام مهمه که تمام اون Nنفر نوشته هام رو بخونن.چون جدی جدی تصمیم گرفتم برای نوشتن،بهم کمک کنن برای بهتر شدن.پس خواااهشا دل این من رو الکی خوش نکنید.نمیخونید؟دنبال نکنید.اگه فقط  یک نفر هم نوشته
دیشب از خبر ساعت 21 شنیدم خواننده جوان و محبوب آقای بهنام صفوی بعد مدت ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری به آرامش ابدی رسید. آهنگ خوشبختی ایشون خاطره های زیادی واسم ساخته. روحت شاد مرد... .
بعد شنیدن این خبر یاد رفیقم کاکا خلیل افتادم؛ با امسال 6 سال میشه که با سرطان درگیره. دار و ندار زندگی پدرش خرج هزینه های سرسام آور بیمارستان و شیمی درمانی شده؛ یاد این افتادم که بیماریش وارد مرحله متاستاز شده. بعضی وقتا که با هم  صحبت می کنیم بهم همیشه یه جمله ر
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همگی
تا حالا بوی خاک بارون خورده رو احساس کردین؟
یه بوی لطیف و آشنا...
ما،هممون به اندازه ی خودمون بارون خوردیم.
از کسی که رحمتش بی انتهاست...
اینجا،از خاک و بارون میگم براتون
خواهشا نگین چقدر غمگین و از این حرفا...حرف دله دیگه...دل ما هم بلاخره یه روزی شاد میشه :)
با سلام
من سوالم بیشتر از خانم هاست ممنون میشم لطف کنن و جواب بدن. 
اگه من به عنوان یه پسر بخوام با دختری ازدواج کنم و از گذشته اش بپرسم چقدر احتمال داره که به من راستشو نگه؟، یعنی ممکنه تو همجنس های شما دخترها اینقدر آدم بی وجدان باشه که بخواد این قضیه رو پنهان کنه؟
تو اینترنت و سایت های مختلف مواردی رو میبینیم که دختران زیادی حتی تا داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج هم پیش رفتن و حالا یه خواستگار دیگه دارن و مشاور اون سایت هم بهشون توصیه میکنه ک
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام از دستت
Meysam Ebrahimi - Az Dastet
ترانه و موزیک : نوید بهبودی ؛ تنظیم : فتاح فتحی
+ متن ترانه از دستت از میثم ابراهیمی
ماه منی دور میزنی قلب منو / لجبازی نکن خواهشا هیچ جا نرو
اخلاقم بده ولی دلم صافه / ولی دل تو بی انصافه

ادامه مطلب
به دلیل بازدید کم وبلاگ پاک خواهد شد وب جدید : (کلیک)
یه وبلاگ جدید زدم با آدرس قبلی هر کی خواست خوشش اومد میتونه دنبال کنه
فقط خواهشا اگه نمیخونید الکی دنبال نزنید ، وقتی یه وبو دنبال میکنید یعنی میخونینش و لطفا براش کامنت بزارید و لایک کنید
دوستای واقعی منتظرتون هستم
اونایی هم که خیلی وقته میشناسمشون لغو دنبال میزنم با وب جدید دنبال میکنم از اونجا هم پیدام میکنینش 
دوستانی که دنبال میزنین ولی مطالبو نمیخونین ، ممکنه به دو دلیل باشه : یا وق

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

میکیس زیبای وارثان تقدیم حضورتون امیدوارم از این میکیس  لذت ببرید !
+خواهشا نظر فراموش نشه !

سلام بر همه کاربران
می خواستم یه حرف های خیلی حیاتی بزنم، و مخاطب این حرف ها اشخاص منفی هستند. بعضی ها چنان در شقاوت و پستی فرو رفتند که انگار یک مسابقه ی مهم است. تو هر بدی ای سعی می کنند از هم سبقت بگیرند. واقعا چرا؟، کمالات برعکس شده مگه نه، به جایی این که سبقت و پیشی گرفتن در خوبی ها باشه در بدی است.
آهای تویی که این اخلاق رو داری خودت بهتر خودت رو می شناسی، می خوام بهت بگم درسته که با این اخلاق تو این دنیا پیروزی، اما اون دنیا چی میشه، اگه خدا
سلام دوستان
فارغ التحصیل روانشناسی عمومی هستم. قصد دارم سال آینده توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم. حالا یا به عنوان مشاور یا آموزش ابتدایی و ...، خواهشا اگه کسی میتونه راهنمایی ام کنه.
1. از چه منابع و کتبی استفاده کنم بهتره؟ توی اینترنت سرچ کردم کتاب ایران استخدام رو دیدم، کسی استفاده کرده؟ خوبه؟
2. چه مباحث و کتبی رو بخونم آسون تره و راحت میشه ازش درصد بالایی گرفت؟
3. اگه کسی قبول شده، از کی باید شروع کرد به خوندن؟ چقدر خوندین در روز و
یکی از سوالات اساسیی که همیشه برام وجود داشته، اینه که مردم دهه ی شصت به قبل، چرا اینقدر به اسم اشرف علاقه داشتند؟؟!
شاید اگه تو دهه های قبل هم این قرتی گریِ شمارش اسامی دختر و پسر در ثبت احوال کشور وجود داشت، اسم اشرف در ردیف اسم فاطمه یا حتی بالاتر از اون قرار میگرفت!
البته تحقیقاتی هم در این زمینه داشتم که نتایجی در برداشته!
بنظر من آدمایی که به اسم اشرف علاقه دارند، چند دسته اند:
دسته ی اول مثل پدر خدابیامرز خودم، یه عشق ناکامِ شکست خورده ب
دراز کشیدم روی تختم بین یه عالمه وسیله و لباس و چمدون،نمیدونم چقدر این مدت زود گذشت که سرعتشو احساس نکردم.بعد دو سه هفته از شروع ترم جدید که کلا دو هفته‌ بود برنامه کلاسامون منظم شده بود و داشتیم عین آدم میرفتیم دانشگاه،خبر اومد دانشگاه تعطیل شده و خوابگاها هم از روز ۹ام به بعد میبندن...به خاطر ویروس کرونا...همه چی یهویی حالت جدی و ترسناکی به خودش گرفت وقتی آموزش دانشکده به بچه‌ها ماسک داد و گفت امروز کلاسا کنسله تا آخر هفته. راستش دیشب خبرا
عادت‌های غلط در مطالعه چیست؟برای کسب یک رتبه‌ی خوب، فقط زیاد بودن ساعت مطالعه کافی نیست بلکه باید خوب درس بخونید.✋قدم اول برای خوب درس خوندن، تمرکز داشتن موقع مطالعه است و بهترین راه برای افزایش تمرکز، پرهیز از کارهاییه که باعث از بین رفتن تمرکز می‌شن. مثل: ‌.درازکشیدن موقع درس خوندن:چون دراز کشیدن باعث کسل شدن و سنگین شدن چشم‌ها و در نهایت خوابیدن می‌شه.راه رفتن موقع درس خوندن:موقع راه رفتن همه کاری میشه کرد به جز تمرکز کردن برای درس خ
#زندگی_به_سبک_مهدی (۴۱)
امام علی علیه السلام :
إرحَم ، تُرحَم ... 
کظم غیظ و رعایت  حال انسانی که در سختی است و اشتباهی انجام داده و رحم کردن به او  در سخت ترین لحظات از نشانه های انسان هایی است که روح بلندی دارند و می توانند هدف های بزرگ رو نشانه برن .
محمد مهدی از این صفت زیبا  برخوردار بود و بارها اطرافیان ایشون این مساله رو از شهید دیده بودن ...
یکی از دوستان صمیمی شهید نقل میکنه که یه روز صبح سرد پائیزی در سال ۸۲ یا ۸۳ که بارون زده بود ، محمد مهد
دوستان سلام
من یکی از خوانندگان خاموش خانواده برترم. یه پسر ۲۶ ساله هستم به نظر خودم مذهبی ام و حرف خدا از همه چی برام مهم تره. 
تا حالا با نامحرم رابطه ای نداشتم. خواهر هم ندارم که باهاش حرف بزنم، مادرم هم خیلی بد اخلاقه،  تقریبا یک سال پیش افسردگی گرفتم و الآن تقریبا ۹۰ درصدش خوب شده، مشکلی که دارم اینه که نیاز خیلی شدیدی به جنس مخالف دارم، ۸۰ درصد عاطفی و ۲۰ درصد جنسی. 
به طوری که هر وقت برم یه جایی که نامحرم باشه میریزم به هم، نه اینکه بخوام
امروز ساعت ۱۲بعد از تموم شدن دوتا کلاسام ک دفاع مقدس اولین باری بود ک جوین میشدم خوابیدم و هفت شب بیدارشدم و تا هشت و سی پنج دقیقه ک اذان بگه ولو بودم و افطار خوردیم و نشستم یکم زبان خوندم و به روی خودم نیاوردم ک هیچی از درسا بارم نیس و جزوه و کتاب ندارم
چون فردا کلاس ندارم،تصمیم گرفتم سحری و زودتر بخورم بخوابم و واسه نماز بیدار شم که ازونور کمتر بخوابم و برم کتاب بگیرم و شروع درس بخونم
کلاس دفاع مقدس پرایوت بود و نت ک قطع میشد از کلاس پرت میشدم
حلواشیرخشک
مواد لازم
شیرخشک قنادی١پیمانه(من نیدو استفاده میکنمNIDOخوشمزه تر میشه)
آرد١پیمانه
روغن مایع١پیمانه(کمتریابیشتربستگی به نوع آرد)
مواد لازم برای شربت
شکر٢پیمانه
آب ٢پیمانه
اول شربت اماده میکنم شکر و اب مخلوط میکنم و اونقدر هم میزنم تا شکر تو آب ذوب بشه میذارم روی حرارت هرچی شربت غلیظ تر باشه حلوا سفت تر میشه، من شربت حالت نرم و ابکی بر میدارم تا حلوام خیلی سفت نشه
بعد آرد و شیر و روغن با هم مخلوط میکنیم و روی شعله ملایم تفت میدیم تا
خیلی برام جالبه که اکثر مردم ایران میگن ما پارسی هستیم و هیچ ربطی به مناسبات اعراب نداریم. ولی روزهایی مثل ولنتاین و هالووین و... غربی میشوند و کلا پارسی بودن یادشان میرود.
سوالی که برای من ایجاد میشود، این که این همه پارادوکس از کجا نشعت میگیره.؟؟؟؟
به هر حال ما تو فرهنگ ایران باستان روزی داریم به نام "سپندارمذگان" که از ولنتاین غربی ها خیلی خیلی قدمت‌اش بیشتر است.
سپندارمذگان روز پنجم اسفند است. ابوریحان بیرونی در آثارالباقیه آورده‌ است که
سلام  دوستان 
من  27 سالمه  و مجردم، واقعیتش  من برعکس خیلی از دخترانی که تا به این سن ازدواج نکردن اصلا نگران مجرد بودنم نیستم، چون برای خودم همیشه معیار هایی داشتم که برام خیلی با ارزش هستن و بدون اون ها ازدواج کردن برام خیلی سخت تر از مجرد موندن میشه.
با این که خیلی از اطرافیان و حتی خودم میدونم که شاید بعضی از معیار هام سختگیرانه باشه اما خب یک چیزی رو خوب میدونم و بهش اعتقاد دارم، ازدواج  و زندگی کردن یا یک شخصی دیگه سخته، یعنی کلا سازگا
سلام
صبح بخیر
چقدر منتظر این شنبه معروف بودم و برنامه ها داشتم براش :)
تعطیلات اواخرش کسل کننده بود و به صورت خاص این شنبه رو طلب می کردم. 
اما حالا...
حالا به غلط کردن افتادم و دلم نمیخواد بیدار شم. مطمئنم دلم برای خواب تنگ میشه
البته خدا رو شکر شیفت ظهر مدرسه داریم و از این بابت خوش به حالمونه
امروز حسابی حال دانش آموزانم رو خواهم گرفت دوتا کتاب رو از اول می پرسم ازشون. فردا هم امتحان ریاضی دارن از اول. خلاصه بخور بخواب ۲۰ روزه رو کوفتشون میکن
نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه
آهنگهای عربی و سپس ترکی و کوردی خودم را بمرور تقدیم بچه‌های ایران فرهنگی می‌کنم
بعدا پکیج کامل نیز فراهم می‌کنم تا هرکس خواست تقدیم کنم ، میگم چطوری
آهنگ شیطون بلا
خواننده همشهری و هم عشیره ای نسب یا امی
گندم و هرکسی که دانلود کرد خواهشا کامنت و نظرش بگذاره تا بعدا آهنگ قدیمی من اسکندریا ، بلدی بلدی را هم از خواننده مرد دهه هفتاد میلادی بگذارم ، کلی زحمتی داره بخدا ، نظرت در مورد اهوازی خودمان بگذارید ، ت
خواهشا کمک کنید چون داره جونم به لبم می‌رسه!
من دختری هستم ۲۳ ساله و دانشجوی انصرافی. دختری بودم توی کودکیم گوشه گیر و شاید دو سه تا دوست به زور توی مدرسه داشتم، و هیچ کدوم باهام روراست نبودن و منو در حد خودشون نمیدونستن و خیلی سر خورده شدم تو اون دوران، کودکی پر از استرس و اضطرابی داشتم و این اضطراب تا سوم دبیرستان به صورت نزولی باهام همراه بوده که باعث معده درد های عصبیم شده.
ولی درس هام همیشه خوب بوده و این رو مدیون هوشم هستم و از سه چهار سا

نویسنده و محقق : اشکان ارشادی از کرمانشاه 

خواهشا چالش قبلی را هم بخوانید و نظر دهید ، مرا با نظری یاری کنید.

این تنها یک حل یک معماست. که توسط آقامحمد خان حل شد ، هیچ گونه ترویج و تبلیغی در کار نیست و کلا یک دو بیتی است. 
هنگامیکه جهانسوز برادر آقامحمد خان توسط کریمخان سرکوب و در نهایت کشته شد. آقامحمد خان از ترس جان خود به دربار نیامد و به امامزاده پناهنده شد. مردم شیراز برایش خوراک می آوردند و آقامحمد به آنان گفت : بخاطر خواجگی غذا بسیار
از بین جزوه‌های کورس قلب ، به زور خودم را بلند کردم و راضی کردم که حاضر شوم . اینکه می‌گویم "به زور" به خاطر آن است که معمولا در فرجه‌های امتحان، به مهمانی نمی‌روم . اینکه می‌گویم "راضی کردم" به خاطر این است که پذیرفتم مهمانی نیست و "عیادت" است. عیادت از دینا که از اسفندماه و فردای روز تولد ۷ سالگی‌اش، فهمیده سرطان خون دارد. نمی‌دانم، شاید هم خیلی نفهمیده که چه بیماری‌ای دارد. اما خب، عوارض وین‌کریستین تزریقی‌اش را که خوب بلد بود . با اکراه
خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین بازیگران زن کره ای بهتون معرفی کنیم . امیدوارم تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 
حقیقتش بخوایید قصد داشتم این پست چند ماه پیش بلافاصله بعد از معرفی محبوب ترین بازیگران مرد قرار بدم اما بخاطر کامنت های منفی و تخریب کننده از سوی انتی فن ها تصمیم داشتیم این پست و پست های مشابه این کلا قرار ندیدم . 
اما در نهایت بخاطر درخواستی ها مکرر تصمیم گرفتیم مجدد پست اخباری
خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین بازیگران زن کره ای بهتون معرفی کنیم . امیدوارم تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 
حقیقتش بخوایید قصد داشتم این پست چند ماه پیش بلافاصله بعد از معرفی محبوب ترین بازیگران مرد قرار بدم اما بخاطر کامنت های منفی و تخریب کننده از سوی انتی فن ها تصمیم داشتیم این پست و پست های مشابه این کلا قرار ندیدم . 
سلام
سوالی از خانوم های خانواده برتر داشتم در مورد شغل خواستگار.
خب الان دیگه همه میدونیم تو شرایط فعلی یکی از موانع اصلی ازدواج مساله اشتغال جوانانه، برای همین این نظر خواهی رو میخوام انجام بدم تا برای ما پسرها بهتر معلوم بشه که خانم های حاضر در این جا با چه شغل هایی و چه میزان حقوقی کنار میان.
خانوم ها بیزحمت اول یه توضیح کوتاه در مورد خانواده خودتون بدین، مثلا شغل پدر و موقعیت اجتماعی و مالی خانوادتون و ...، تا برامون معلوم بشه خانومی که دا
سلام
من بعد از چند سال میخوام کنکور تجربی نظام قدیم شرکت کنم، منابع رو تهیه کردم اما کلا درس ها رو فراموش کردم، چه جوری استارت خوندن رو بزنم؟، از چی شروع کنم؟، نحوه مطالعه و تست و زنی چطوری باید باشه؟
درس های محاسباتی رو چطوری بخونم؟، انگیزه م رو چه جوری حفظ کنم؟، ذهنم رو چطور ساماندهی کنم؟ مشکل روحیه هم دارم، خواهشا کمکم کنید.
مرتبط:
در مورد روش درس خوندن برای کنکور تجربی راهنمایی می خوام
توصیه به یه پشت کنکوری رشته تجربی
عدم موفقیت چندین با
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم دختر 14 ساله که عاشق شده باید چکار کنه؟ خواهشا نگید که دختر به این سن رو چه به عاشق شدن!، میدونم نباید تو این سن عاشق شد ولی مگه عشق دست آدمه؟، بعدشم حس کنجکاوی و علاقه به جنس مخالف از بلوغ آغاز میشه، پس چیز خیلی عجیبی هم نیست!، میگم عشق نگید یه احساس زودگذر! چون نیست. 
باید چیکار کنه در حالی که میدونه این عشق بی ثمره!
مرتبط با عشق یک طرفه :
نمی دونم چطور به پسر مورد علاقم بفهمونم که عاشقشم
فقط می خوام بدونه که عاشقش
من یه دختر حدود 25 ساله هستم که در طول ترم تحصیلی (الان که خوشبختانه تعطیلاته) چون دانشگاه مون خارج از شهره، مجبورم توی مسیر برگشت به خوابگاه با یکی از همکلاسی هام و دوست پسرش باشم. یعنی هم مسیر هستیم یه جورایی و منم مجبورم با اون ها برگردم.
حالا سه تا موضوع این وسط هست:
یکی که خیلی مهمه خودم معذبم، ولی راه دیگه ای ندارم. خوب دیگه یه دختر تنها مجرد بی دوست و این ها (نمیخوام توجیه بیارم که بگین دنبال دوست پسر پیدا کردنه و اهلش هم نیستم اگه بودم که ت
قشنگی یعنی دختر بودن..و دختر بودن هم یعنی قشنگی
وقتی دختر باشی میتونی بهترین چیزای دنیا رو بچشی و از ته قلب حسشون کنی
یه دختر وقتی تو خونه پدرشه تاج سر خانوادست
یه دختر وقتی طرفدار یه گروه یا شخصی میشه تا تهش پاش میمونه...و با تمام توانش برد اون گروه یا شخصو تامین میکنه
یه دختر وقتی عاشق میشه همه چیزشو پای عشقش میزاره حتی اگه به معنی ذره ذره اب شدنش باشه
یه دختر وقتی ازدواج میکنه عقل کل زندگیشه و زندگی خودشو و همسرشو میسازه
یه دختر وقتی مادر میش
شهر سوال ـ خانومی ۲۰ ساله بوده وچند سالی است ازدواج کرده‌ام، همسرم اوایل
خوب بود ولی مدتی است زود انزالی دارد و واقعا اذیت میشوم، نه میخواهم و
نه میتوانم خیانت کنم! اما شدیدا عذاب می‌کشم. راهنمایی میخواهم که خودم را
کنترل کنم. قرص و دارو هرچیزی که باشد، تنها راه را در سرکوب می‌دانم چون
تحت فشارم، از حکمت خدا سر درنمی‌آورم چرا زنی مثل بنده باید این مشکل را
داشته باشه، از طرفی میترسم کارم به طلاق کشیده شود، خواهشا راهنماییم
نمایئد.بخش خا
دوسال پیش تابستون من کنکوری بودم یه روز گرم تابستونی داشتم درس میخوندم یک آن خواب چشامو گرفت ۴عصر بود خوابیدم ! همش یه ربع خوابیدم و کولر روشن کردم! وقتی بیدار شدم مامان تو حیات خونمون با یه صدای عجیب و وحشتناکی آمد ! گفت همش هفت ماه نیست بابات فوت شده خونمون رو دزد زد من همونجا گفتم من این آدم رو به خدا واگذارش میکنم ! چیزی نگذشت پلیس خبر کردیم آمدن صورت جلسه کردن و یه آدم رو تقریبا با سابقه قبلی شناسایی کردن ! از فامیلای دور مامان بود ! من خیلی
یکی از راههای پیدا کردن یک دوست مجازی ، واتساپ هست و تاکید میکنم که دوست مجازی و با دوست واقعی هم کاملا تفاوت داره و ما هم گروه دوستیابی واتساپ رو برای همین موضوع ایجاد کردیم.
شما میتونید در لینکدونی گروه دوستیابی واتساپ به گروه دوستیابی برین و با دیگر دوستان آشنا بشین و بعد یک دوست خوب برای خودتون انتخاب کنید.
این دوست میتونه به شما در درد و دل کردن کمک کنه و خواهشا از دوست مجازی انتظار بیشتری نداشته باشین که رد میشه، تو گروههای دوستیابی همی
 مرا ببخش که در این روزهای سخت کرونایی، نمی‌توانم دستانت را بگیرم و تو را در شهر بچرخانم.
کرونا آمد و سدّی شد، میان گرمی دستان ما..
اگر هم توی خیابان عاشقی را دیدی که دست معشوقی گرفته است،  حسادت نکن چون بعدش مجبور است؛ دست هایش را با وایتکس و الکل و یا در حالت خوش بینا نه اش، با آن مایعی که بوی ادکلن های قدیمی می دهد  و او را یاد سال 75 و عروسی ها ی خزش می اندازد. ضد عفونی کند. 
ببخش که ما در روز هایی که باید با ماسک و دستکش استریل توی خیابان حاضر
بنا به دلایلی باید فعالیت بیشتری در اینستگرم و کانال تلگرم داشته باشم. هنوز برنامه‌ی مشخصی برای نوع فعالیت وبلاگم ندارم. فقط می‌دانم که خصوصی‌ترها را اینجا خواهم نوشت. اما نمی‌دانم که آیا مایلم سایر نوشته‌هایم را هم اینجا منتشر کنم یا نه؟ قطعا با شما راحت‌ترم و بیشتر از دیگران از جزییات زندگی من خبر دارید. بله بله، ژولیسِ شیاد که قصد داشت وبلاگستان را نجات دهد حالا دارد این حرف‌ها را می‌زد! متاسفم که این را می‌گویم اما کار چندانی از م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها