نتایج جستجو برای عبارت :

دلت نشکنه !

سلام
میشه برام دعا کنید....
هنوز شروع نشده طاقتم طاق شده، نمی دونم شاید خسته ی این رفت و آمدهاییم...
اما هیچی بدتر از آوارگی خونه ی این و اون نیست، اگر میرفتیم مستاجری حداقل اختیار زندگیمون رو داشتیم! 
دعا کنید، شیطون نشسته رو شونه هام و می تازونه!  دلم می خواد سر عهدم وایسم و وا ندم... 
خدایا کمک کن احترام همه رو حفظ کنم و خدای نکرده حرمتی نشکنه، دلی نشکنه... چه بچه های خودم، چه  بچه های خواهرم، چه همسرم، اذیت نشن! 
لا حول و لا قوة لا بالله العلی ال
دانلود آهنگ خدا یه کاری بکن بال پرنده نشکنه، دانلود اهنگ بیا یه کاری بکن قایق من بی مقصده | دانلود اهنگ ایرانی
Ahang khoda ye kari bekon bal parande nashkane
خدا یه کاری بکن بال پرنده نشکنه | بیا یه کاری بکن قایق من بی مقصده | دانلود اهنگ ایرانی
وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا شکسته بی تو قایقم چرا نمیکنی نگام زخمیه بال و پرم از توام خسته ترم غریبم خدا یه کاری بکن بال پرنده نشکنه بیا یه کاری بکن قایق من بی مقصده بی مرامن آدما دور میشن ازت چرا نمیدونم نمیدونم
لینک
دانلود آهنگ سینا درخشنده پرنده
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پرنده * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Parandeh Man With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام پرنده (اجرا شده در برنامه دورهمی 99 مهران مدیری)
وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا شکسته بی تو قایقم چرا نمیکنی نگامزخم
دانلود آهنگ سینا درخشنده پرنده
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پرنده * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Parandeh Man With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ سینا درخشنده به نام پرنده
وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا شکسته بی تو قایقم چرا نمیکنی نگامزخمیه بال و پرم از توام خسته ترم غریبم ...خدا ی
حرف است و حرف و باز حرف
اما کو توانی برای نوشتن بر سر این انگشتان
انگشتانی که در پی کلمات من دیوانه شده اند
+ تا دانشجو بودم به خوابگاه پناه میبردم
الان به پادگان
از ماه دیگه به کجا پناه ببرم؟
داره میزنه به سرم برم پی یک شغل ۲۴ ساعته که این قانون دوری و دوستی بین من و خانوادم انجام بگیره و حرمتی بینمون نشکنه:)
تمام مدت وقتم رو تلف کردم. اگه هاگوارتز درس خونده بودم الان می‌تونستم هوای ملس بارون خورده‌ی دلچسبی که اون بیرون درجریانه رو بریزم توی شیشه. هر وقت دلم گرفت بازش کنم پخش بشه تو هوا، بچرخه لای موهام بره توی ریه‌ها. اما خب چه کنم که ماگلم! فقط روم اسم افسونگر گذاشتن که دلم نشکنه! حقیقت این هست که هیچ وقتی توی یازده سالگیم جغدا سمت خونه‌ی ما دعوتنامه مدرسه رو نیوردن. آه! توی بزرگسالی ممکنه بیارن؟
شاید بیشتراز هرچیزی احتیاج داشته باشم یه قرار ملاقات با خانم مشاور بزارم
حالم به حدی بده که دارم روانی میشم
کاش این امکان رو داشتم که هرهفته ببینمش
و این درحالیه که دستام یخ زده و موهامو میکشم و دندونامو روی هم فشار میدم که بغضم نشکنه....
لطفا واسم دعا کنید.
گاهی هم کارهای نابخردانه زیاد می کنم.
مثل امروز که ورداشتم پول لیزر این ماهمو دادم مانتو خریدم!
و نمیدونمم که چرا این رنگو ورداشتم :||
آقای محترم با لحن اینکه دلم نشکنه گفت قشنگه... ولی خب دیگه، با توجه به پولی که خورد باعث تاسفه این انتخابم :))
موقع خریدنش هی با خودم تکرار کردم تا به کی رنگ های تکراری،
این شد که یه مانتوی گلبهی با توپ توپای سفید برداشتم!
خدای من. من تا حالا تو عمرم مانتوی گلبهی اونم اینقدر روشن نپوشیدم..
این چه کاری بود کردم :))
مــن از ایــن بــه بعــد بــجای ایــن جــملــه ها :مواظــب خــودت بــاشدستــت درد نکــنهخــدا خیــرت بــدهسلامــت باشی...پیر شــی جــوونفقــط یه جــمله میگــم:"دلــــــــت نشــــــکنه!"چون همه اونها بدون این بی فایده ست .
دارم ب این فکر میکنم ک برعکس اینکه توی خونه تا یکی میگه بالا چشت ابروعه سرریییع جواب حاضر و آماده دارم و بهش میدم

ولی بیرون توی اجتماع اینجور نیستم
طرف صدتا تیکه و فحشم بهم بنداره هیچی نمیگم چون فکر میکنم آره اینجور باشخصیت ترم
یا مثلا وقتی با هم خونه ام دعوام شد با اینکه حق با من بود و میتونستم با هر حرفی آتیشش بزنم و خودشو خونواده ی پست و بی شخصیتشو بیارم جلوش ، ولی هیچی نگفتم 
با اینکه دعوامون شد اون فقط زر شد و جوابی بهش ندادم 
با اینکه حتی
دانلود آهنگ سینا درخشنده پرنده
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده به نام پرنده
موزیک: سینا درخشنده, تنظیم: علی ولی پور
موزیک جدید و شنیدنی خواننده سینا درخشنده بنام پرنده همینک با دو کیفیت 320 و 128 از جاز موزیک
Exclusive Song: Sina Derakhshande | Parandeh With Text And Direct Links In JazMusic

متن آهنگ پرنده سینا درخشنده
وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا شکسته بی تو قایقم چرا نمیکنی نگامزخمیه بال و پرم از توام خسته ترم غریبم ...خدا یه کاری بکن بال پرنده نشکنه بیا یه کاری بکن قایق من ب

تو را دوست دارمو این دوست داشتن حقیقتی است ڪه مرا به زندگی دلبسته می‌ڪند...

شده آنقَدَر محوِ چشمهایش باشىکه صدایش را نشنوى...؟
 ❤️❤️❤️

ـن مـیـتونـم... دنیارو... یه دســتــی فتح کنم!! به شرطـی که... اون یکی دسـتـمو تــو گرفته باشی

❤️❤️❤️

احســــــاست عاشـــقانه هایت لحظه های بودنــــت همــه را دیــوانه وار دوستـــ دارم امّــا هیچـکدام به دوست داشــتن خودتـــ نمیرســـد . .
❤️❤️❤️
اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه ز
وقتی تنهای تنها باشی و همه زندگیت باشه یه دختر، واسه نگه داشتنش هیچ تلاشی نمیکنی؟ قطعاً میکنی!
تا سال پیش تنهاییم رو سایه خودم پر میکرد. همه چیزمو بهش میگفتم، او هم فقط میشنید. اما از وقتی «پ» را شناختم، «پ» شد سایه من، زندگی من و تنها کسی که درکم میکرد. غر میزد، اما عاشق غر زدناش بودم، شکمو بود، خوابالو بود، اما عاشق همین کاراش بودم. حیف اون روزهای خوب، قدرشون رو ندونستم، رفتارها..... 8 سال پیش...... چقدر من بدشانسم... حالا از چشمش افتادم و فقط به عن
 میدونیم اون جا که حرف زدن حکم نقره را داره سکوت حکمش طلاست !.حواسمون باشه کمتر حرف بزنیم.
قبل از حرف زدن خوب فکر کنیم.
بعد از حرف ما کسی دلش نشکنه.
چون چسب زدن دلها تقریباً کار غیرممکنیه و هر کاریش بکنیم آخرش جاش میمونه.
پس سعی کنیم همیشه حرف های خوب بزنیم.
عرفان امیری مثل من
متن آهنگ مثل من از عرفان امیری

اون نخواست که مال من باشه ولی یاد چشماش هستم
میشد که قفلم باشه وا نشه دستم
کاش که بمن نگاه کنه یکم اسم منو صدا کنه
که من دل خوش کنم برای من اون همه جونشو میده
نشکنه همه غرورمو یجا نگذره ازین سکوت بیصدا
ادامه مطلب
فکر کن
کسی که رو غرورش قسم میخوری
کسی که مهربونه ولی غرورش از سنگ سخت تره
حس کنی خسته س
دلگیره از همه چی
زوری بکشونیش بیرون
همونجا باهاش حرف بزنی
سرشو بزاره رو شونت و شروع کنه حرف هایی که مطمئنی اولین و تنها کسی هستی که این حرفارو میشنوه و خواهد شنید 
صداش بلرزه و حس کنی داره آروم اشک میریزه ولی نگاهش نکنی که غرورش نشکنه
یهو صدا هقهقش بلند شه ش دیگه نتونی برنگردی سمتش
اشکهاشو با انگشت کوچیکه ت پاک کنی
سرشو بگیری بزاری روی سینه ت و بهش بگی
هرچی
امروز یه نوع خاصی از دل شکستگی رو تجربه کردم که حس میکنم زخم بدی رو قلبم جا گذاشت. قضیه از چه قراره؟ اینکه حسرت خوردم که ایکاش منم بابا داشتم. 
چقدر سخت بود دیدن اینکه خواهر برادرم بابا دارن ولی من بابا ندارم. 
کاش منم بابا داشتم. من نمیبخشمت من از حق پدری که باید برام ادا میکردی و نکردی نمیگذرم. امیدوارم خدایی که بهش اعتقاد داری هم نبخشتت.
کاش سنگ بشم و حضورتو حس نکنم کاش سنگ بشم و دلم با ذره ذره محبتی که ازم دریغ میکنی نشکنه کاش سنگ بشم نسبت به
اهنگ هاج و واج از ارش پور زارع

یه کافه یه قهوه یه چند ساعتی بسه
تصور کنم اینجا کنارمه
خلوتمو کسی نشکنه
تا کجا گیج و ویج روزا رو سر کنم
تا کجا هاج و واج سینه مو سپر کنم
یه کافه یه قهوه یه چند ساعتی بسه
تصور کنم اینجا کنارمه
خلوتمو کسی نشکنه
تا کجا گیج و ویج روزا رو سر کنم
تا کجا هاج و واج سینه مو سپر کنم
تا کجا راه من مقصدی نداره تا کی
سرزنش میکنم خودم خودم رو تو نکن
سخت نفس میکشم تو سخترش نکن
انتخابم تو بودی  و زندگی نزاشت
تو جز من هیچ کسو باور نکن
+اصل متن برای من نیست ولی دخل و تصرف زیادی توش داشتم.

توی زندگی همه افراد یکسری شرایط هست که ممکنه زندگی عادیشونو تحت تاثیر قرار بده. یکی از این شرایط که میشه گفت تقریبا همه آدما تجربش میکنن؛ دوران بلوغه.
برادر کوچک تر من که در حال حاضر در سن بلوغه ؛ شرایط خیلی خاصی داره به شکلی که کاملا از ما مستقل شده و از اتاقش به حموم خونه نقل مکان کرده! :)
ایشون که دیگه عملا نقش یه سوسک خونگی رو داره کل روز رو توی حموم میگذرونه.
حتی  وقتی ما هم میریم حموم اون

هو سمیع
.
.#قسمت_بیستم
.
اما ترس من اینه که اون جماعت این کار رو با زن و بچه ی هنوز نیومده ی من بکنن
ترسم از مادرمه که دق نکنه
از پدرم که پشتش نشکنه
- فردا نمی پرسن به خاطر چی نیومدی
می پرسن تو که می دونستی چرا نیومدی
فردا هر کدوم از ما قبر جداگانه ای داریم 
هرکدوم جدا سوال و جواب می شیم
ادامه مطلب
سلام دوستای گلم
امروز براتون ی ست براش خیلی خوشگل و ناز آوردم
این ست شامل 6تا براش کاملا کاربردی هست
دستش نشکنه
قابل شستشو هست
با تراکم بالا
ریزش نداره
فوق العاده نرم و لطیف هست
و از همه مهم تر اینکه خودش ی کیف خوشگل و ناز داره
کیفیتش هم عالیه
برای اطلاع از قیمت و موجودی لطفا به پیجمون سر بزنید
@SHIRAZ_BEAUTY2

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری به نام تنهای تنها
Shahab Mozaffari - Tanhaye Tanha
ترانه : مهرزاد امیرخانی ؛ تنظیم : بهتاش زرین و حامد حسینی
+ متن ترانه تنهای تنها از شهاب مظفری
دارم از تو میگذرم / تا نگذره آب از سر تو
میشکنم من تو خودم / تا نشکنه بال و پر تو

ادامه مطلب
1)هر موقع سرم زیاد تو گوشی بود مامانم میگفت الهی بسوزه این گوشیت:|
خدای عزیزم هم  که بقیه دعاهای مادرمو درباره ی من تقریبا نادیده میگرفت واسه اینکه دل مامانم نشکنه سریعا این دعاشو بر اورده و کرد گوشی نازنینم  داغان شد..به همین راحتی
خلاصه مراقب دعا های پدر مادراتون باشید..
یه هفته ای هست گوشی ندارم و به زور دارم ترک میکنم گوشی  و نت رو ،امیدوارم زود تر درست بشه!
این اتفاق هم دقیق زمانی افتاد که کار فوق واجب با نت داشتم و دارم:|
2)این روزا به این نت
دانشگاه که بودم، ترم اول با هم اتاقی هام جور نبودم. از همون موقع خوابگاه اثر خودش رو تو زندگی من گذاشت. سال دوم شدم سرپرست خوابگاه، بعد دبیر کمیسیون رفاهی شورا صنفی و...
حالا هم که 10 سالی از اون روزا میگذره خوابگاه دست از سر کچل ما ورنمیداره، مهدی شریفی اومده میگه واسه خوابگاه های راه آهن سامانه میخوام، با خودم گفتم حالا یه چیزی سر هم بندی میکنم میندازم بهش، دل بچه هم نشکنه، حالا پا شده رفته پیش دکتر گفته " ما چنین کردیم و چنان کردیم"، اینم نتیج
دانلود آهنگ وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا، دانلود اهنگ زخمیه بال و پرم از توام خسته ترم غریبم
Ahang vay az daste adama che bi rahman bego chera
وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا | زخمیه بال و پرم از توام خسته ترم غریبم | دانلود اهنگ
وای از دست آدما چه بی رحمن بگو چرا
شکسته بی تو قایقم چرا نمیکنی نگام
زخمیه بال و پرم از توام خسته ترم غریبم
خدا یه کاری بکن بال پرنده نشکنه
بیا یه کاری بکن قایق من بی مقصده
بی مرامن آدما دور میشن ازت چرا
نمیدونم نمیدونم
لینک دانلود آه
سلام 
دختری ۱۹ ساله هستم، حدودا ۱ سال میشه که با  پسری که حدودا هم سنم هست آشنا شدم‌. هر دو مون دانشجو هستیم ولی رشته مون فرق داره. اول از هر چیز بگم که من قبل از ایشون با هیچ پسری دوست نبودم ... و اینم بگم ایشون پسر خیلی خوب و محترمیه از هر نظر و تو این مدت هم دوست خوبی برام بوده، بیشتر مثل یه دوست صمیمی... 
منم دوسش دارم و اگه یه روز برادر داشتم دوست داشتم مثل اون باشه، منتهاش عاشقش نیستم ... یعنی اوایل دروغ چرا، چون دوست داشتم بیشتر با جنس مخالف آش

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دستاتون نشکنه 
ادامه مطلب
سلام
من یک پسر هستم. من پسری بصری هستم و اول از قیافه و هیکل طرف خوشم میاد (معمولا) و بعد جذبش میشم و درباره باطنش و سایر مشخصاتش بررسی میکنم. 
حالا اگر بر اساس همین ظاهر رفتم جلو و بعدش همون اوایل فهمیدم که به درد هم نمیخوریم، و البته دلیل خیلی منطقی هم نداشتیم، مثلا از صدای طرف خوش مون نیومد! یا از لحن حرف زدنش! یا فهمیدیم 5 تا داداش داره!! و خلاصه یه دلیلی که خیلی نمیشه بهش استناد کرد. مثلا نمیشه خیلی راحت گفت خانوم شما فرضا نماز نمیخونی و من میخ
سلام
این روزا همش یاد این قضیه می افتم و میخندم! ازون خنده ها که از گریه غم انگیزتر است.
واقعا موندم ایران با این همه آدم باهوش و بااستعداد، چه گناهی کرده که یه همچین ادم اح..ی باید بشه رئیس جمهورش! که همه کشور و منافعش رو حاضره فدای خودش و حزبش کنه
حالا ماجرای خنده دار این روزا چیه؟
یکی از دستااااااااااااوردهای خفن برجام این بود که ما میتونیم یه سری مواد هسته ای(مثه اورانیوم غنی شده و آب سنگین و...) رو تو بازارای جهانی بفروشیم! کلی هم بخاطر فروش
نمیگم خیلی زندگی آنچنانی و پر زرق و برقی داشتیم! اتفاقا خیلی هم معمولی بودیم شاید یه وقتا زیر معمولی حتی..
اما چیزی که یاد گرفتیم این بوده که هیچ وقت فخر نفروشیم. هیچ وقت کمبود های ادمارو ب روشون نزنیم. و حتی بالاتر ازون در مواجهه با افرادی که سطح زندگی پایینتری از ما دارن طوری رفتار کنیم که فکر کنن فاصله ای بینمون نیست ک۶ نکنه یوقتی یکی ته دلش آه بکشه..
نمیدونم این شیوه و این کار چقدر درست بوده؟! یا اصلا نبوده..؟! اما جوابی که خیلی وقتا گرفتیم در

سوال : 
بیاین بگین من چکار کنم که علی مون رسما منصرف بشه که به لپ تاپم دست نزنه و بازی باهاش رو کلا فراموش کنه ؟!:|:)
خسیس نیستم ولی بچه ها وقتی بازی رو شروع میکنند اولش آروم هستند، 
 بعدش کم کم  کیبورد براشون میشه دسته بازی :|
 کلا وقتی شروع میکنن به هیجان دیگه یادشون نیست که اینی دستشونه اسباب بازی نیست !!
فعلا دیروز رو  پیچوندم امروز رو نمیدونم چطور بپیچونم که دلشم نشکنه !
دیروز میگفت برم سی دی بازیهای کامپیوتری بگیرم و کلا بازی کنم :|
لپ تا
واقعا با این سریال ساختنشون دارن به شعور مخاطبا توهین میکنن. ستایش تو فصل دو شبیه مادر جد مهدی سلوکی بود. بعد تو فصل سه شبیه آبجی کوچیکشه:/ آخه این چه وضعیه
بعد کارگردان فیلم در جواب منتقدان برای گریم ستایش گفتهه: آخه تو فصل قبل فشار ها و نگرانی هایی روی ستایش بود که توی این فصل نیست:/
آهان. پس چون فشار ها از روی ستایش برداشته شده یه پیرزن هفتاد ساله شده دختر 20 ساله:| 
واقعا ممنون از فیلم های فوق العاده ی امسال:/ اصلا ما رو با این فیلم هاتون شگفت زد
سلام
من سرچ کردم و دیدم یک سوال شبیه سوالم در خانواده برتر هست ولی درباره مورد خاصی مطرح شده و تعداد پاسخ ها هم کم هست. میخواستم اگر میشه سوال من بصورت جامع تر مطرح بشه. در واقع من میخوام بدونم در محیط هایی که شاید برخورد ها خیلی رسمی تر و کم هست، مثل محیط کار که یک نفر رو خیلی کم میبینی که مال یک بخش و طبقه ی دیگه است، یا دوره ی ارشد تو دانشگاه که ممکنه یک نفر رو ببینی که فقط یک درس مشترک باهاش داری و کسی کسی رو نمیشناسه (کلا شبیه لیسانس نیست که 4 س
یارحمان 
داستان از اونجایی شروع شد که سکوت کردیم ، گفتیم عیبی نداره بذار اینجوری حرف بزنه 
ناراحت شدیم گفتیم حالا بذار اون از ما دلخور نباشه ، بذار دلِ اون نشکنه 
غافل از اینکه نفهمیدیم کوتاهی کردن در مقابل بعضی آدم ها زیادی پُرو شون میکنه 
زیادی فکرمیکنن که جایگاه شون نسبت به بقیه بالاتره ! 
مامان همیشه با بقیه نسبتا فروتن و افتاده حال تره ، انگار بلد نیست بد باشه 
اما میدونی با بعضیا باید سنگین باشی ، سنگین نگاه کنی تا بفهمه ما هم بلدیم 
ا
همسرجان مسجدشون رو حوزه انتخابیه کرده واسه همین من هم دیر اومدم رای بدم (ساعت ۱۱ و نیم) و هم برای اینکه دلش نشکنه مسجد اونا رو انتخاب کردم وگرنه به دلم بود برم مسجد محله مامانم اینا (محله سابق خودم) که برام نوستالژیک‌تره.
ولی خب از هر حیث اینجا بهتره چون بیشتر تحویلمون می‌گیرن. ناسلامتی خانم حاج‌آقا هستم! :)
تازه تخلف هم کردم و از برگه رای‌م عکس گرفتم. دلتون بسوزه! :)
اولین باره که انتخابات برام هیجان خاصی داره که دوست دارم ببینم کیا رای میارن.
یا علی گفتیم و عشق آغاز  شد
امشب گفت یچیزی بگم ؟ دارم حس می کنم دوسش دارم.
خندیدم.
ولی تو دلم فرو ریخت!
اومدم یه سمت دیگه نشستم.
می خواستند چت کنن...
اومدم یه سمت دیگه نشستم.
به خودم گفتم چرا ناراحت شدی؟مگه قرار بود غیر این  باشه؟  بایدم دوسش داشته باشه.
آروم شدم.
رفتم پایین.
یه خورده با دوستم حرف زدم.
همین امروز بهش ماجرا رو گفتم.
خیلی تعجب کرد!
گفت خیلی صبر می خواد...
با بچه ها پایین  بودم. 
اومدم  بالا ،بعد از دو سه ساعت  هنوز دارن چت می کنن. حس بدی
چقدر خوبه که یه خونه قدیمی داشته باشی که هر وقت دلت گرفت، بیای اینجا و حرف بزنی
فارق از فضای اینستاگرام و تلگرام و ...
فارق از همه اونایی که می شناسنت
بیای جایی که فقط واسه دل خودت می نوشتی ...
روزی که گفت می خوام با شما بحث فلسفی داشته باشم، باورم نمی شد
اینقدر رو در خودم نمی دیدم که بتونم با کسی حرف بزنم، اونم فلسفه، اخلاق، عرفان، تربیت و ...
اوایل فکر می کردم به خاطر کله شقی کم نیوردم و هر روز مطالعه کردم و حرف زدم و بحث کردم و کلاس رفتم
اما الان
روزها داره می گذره و احساس می کنم شکل زندگیم داره تغییر می کنه...کرونا با تموم بدی هاش لااقل توی زندگی من خیر و برکتهایی داشته...
من و طاها همیشه برای درس خوندن با هم مشکل داشتیم و همیشه دلم می خواست فراتر از درس و مدرسه با هم زمان بگذرونیم ولی همیشه تموم وقتمون صرف مشق نوشتن و درس خوندن میشد...
ولی خب این روزها با هم بیشتر بازی می کنیم و بیشتر به حرفم گوش میده ،...
و این هم بازی شدن با اون یه حس هایی رو از اعماق وجودم بیرون کشیده که حس می کنم لای یک ع
واقعا دست کسی که گفته انسان با نخستین درد آغاز می شود درد نکنه و نشکنه الهی  شاید پیش خودش فکر کرده نخستین درد ما تولدمون بوده تا یه زمانی  اصلا مهم نیست چرا به دنیا اومدیم چرا هستیم که این درد بلا گرفته یادمون می یاره اتفاقا باید مهم باشه و بفهمی چرا یهو فیلسوف می شیم کی جز درد این بلا رو سرمون می یاره وقتی درد داری اتفاقا زیاد فکر می کنی چرا تو و اصلا با چه زوری از پسش بر می یای اره بالاخره می گذره تا درد بعدی یکی می گفت درد باعث تکامل می شه و
بسم الله الرحمن الرحیم
قبل از خوندن این پست،روبه قبله بایستیم و سلام بدیم جانِ جهان حضرت صاحب الزمان ارواحنافداه...
السلام علیک یاصاحب الزمان
سلام آقاجانم،جانم به فدایت سرورم،جانم به فدای تنهاییاتون،جان به قربان دل شکسته ات که ارزش اینو نداریم بخاطر مایِ هیچ دلتون بشکنه اقاجانم
حرف زدین؟دلتون ارامش گرفت؟لذت بردین؟میدونین آقا چی گفت؟گفت سلام علیکم فرزندم،گفت جانم به قربانت عزیزدلم،فدایت شوم عزیزدلم...توبرام خیلی ارزش داری خیلی چطور می
دوباره خواب بعدازظهرم با کابوس زهرمار شد! تصمیم گرفتم یک بار برای همیشه این موضوع رو با خودم حل کنم! ( هرچند که چشمم آب نمی خوره!اما حداقل تلاشم رو میکنم!!!!!
به خودم گفتم دختر سفت و سخت پای اعتقاد و انتخابت بمون ! تامام!
و دوم اینکه بلند شو و به "ش" پیام بده و حرف دلت رو بزن و راحت شو ! تامام!
بهش پیام زدم و گفتم:( دلم داره از نگفتن این میترکه ! من خوندم که اگه اوایل که بچه دار میشی گریه کنی؛ عصبانی شی،دلت بچه رو نخواد طبیعیه! حالت روحی و فیزیولوژی طبیع
برای رسیدن به هدفام باید بتونم روزانه هشت ساعت درس بخونم، من که نه باشگاه رفتم نه دکتر رفتم نه کلاس زبان ثبت نام کردم نه به اندازه کافی درس میخونم،  پس دارم چه غلطی میکنم دقیقاً؟؟ چرا همش وقت ندارم؟؟ باید یه برنامه جدی و اساسی بریزم، خونه که نمیشه درس خوند، آدم میخوابه همش، کتابخونه دانشکاه خوبه ها اما شبا ترسناک و خلوت میشه مسیرهاش نمیتونم تنهایی برگردم، کتابخونه‌ی حَرَم هم حالم بهم میخوره بسکه ایام کنکور رفتم اونجا، کتابخونه‌ی خامنه‌
ترم سنگینیه!
یعنی یه طوفانیه که نمیدونم چجوری از پسش باید بر بیام!ولی اگه بربیام چقد به خودم افتخار کنم :)
یه سری چیزا یهو میاد سر راهت بدون اینکه براش نقشه ای کشیده باشی!من خیلی به این چیزا اعتقاد دارم!
بچه ها میگفتن تا قبل از اینکه سر کلاس الکترونیک برسم همههه ساکت بودن!وقتی من رسیدم و سوالام شروع شد همه بچه ها هم فعال شدن :)
بهم انگیزه داد این خبره :)))
همه چی خوبه ولی فکر کنم ارامش قبل طوفانه!طوفان ترم ۵ با ۱۹ واحد اختصاصی سنگین!
دیوونم؟!شاید!
به
من قبلنا دختر خیلی حساس تری بودم.

قبلنا قابلیت اینو داشتم که وقتی پیشم میگی: ایرانیا تروریستن، یا ایرانیا زشتن، یا مثلا تو ترکی؟ (گرگ زاده وقت یمیخواست مسخره م کنه اینو میگفت، که البته اون بچه تقصیری نداشت، هر کسی اندازه درک و فهم و تربیت خانوادگیش صحبت میکنه)  یا نمیدونم تو کوتاهی، یا تو زشتی، یا تو لپات قرمزه، یا هرچی، ناراحت میشدم، عصبی میشدم. وقتی کسی من رو به کاری متهم میکرد، واکنش نشون میدادم. 
الان عین ماست، عین ماست، وامیسم، اول نگا
:)گاهی وقتا باخودم میگم تا کی قراره این توهین کردن ها،تحقیر کردن ها،آزار و اذیت ها و حرص
دادن ها ادامه پیداکنه....
گاهی وقتا به مرز دیوونگی میرسم اما خودم رو دلداری میدم و میگم یه روزی این حرف و حدیث ها
تموم میشه،،،اما خیال نکنم که تموم بشه..چراکه امروز خواهر29ساله ی من با داشتن یک بچه
مادرم اشکش را با حرف های احمقانش که میگه بلد نیستی بچه رو نگه داری و همش شماها 
نجس هستید(اینو بگم که مامانم تاحدودی وسواس داره و دلش میخواد همه مثل این تمیز باشن)
1. سه روزه که خونه رو به مقصد زندان هارون الرشید ترک کردم. درس میخونم ولی به اون رضایت قلبیم هنوز نرسیدم. تصورم از زندان تنهایی محض بود ولی نبود. دوست داشتم تایم استراحتم رو با خودم خلوت کنم ولی نشد. متاسفانه یه آشنا پیدام کرد... البته خیلی هم آشنا نبود. آشناتر شد. از آشناتر شدن ناراحت نشدم. امید نداشت. منی که خودم حد امیدواریم به منفی بی نهایت میل میکنه امیدش دادم. دوستیم تقریبا. دو دوست به فاصله ی یه طبقه.2. بحث چرخید و به نخاع رسید. گفتم که نوزاد ا
ما را رها کنید در این رنج بی‌حساب...

پ.ن1:
اختیاراتی که خدا بهمون داده شبیه اون فروشنده‌ی دم مترو هست که داد میزنه هر چی می‌خوای دو تومن
بعد که از کنارش رد میشی میبینی فقط کیک می‌فروشه و اونم فقط یک مدل کیک که تو زیاد ازش خوشت نمیاد

زیتون_نوشتها
پ.ن2:
خدا یه کاری بکن بال پرنده نشکنه
بیا یه کاری بکن قایق من بی مقصده
تو بگو کجا برم
دردمو به کی بگم نمیدونم
...
ببر منو پیش خودت خستم از آدمای شهر
آهنگ پرنده
سینا درخشنده

متاسفانه مرورگر شما، قابیل
سلام رفیقم!
میدونم الان کرک و پرات ریخته(با اینکه هنوز انقد بچه مثبتی که ازین اصطلاحات سر در نمیاری)این نامه چی چی میگه؟ولی بهتره باور کنی،من خودتم از ده سال آینده،برای اینکه باور کنی یادآوری کنم که سال اول که بودی معلمت بهت یه شوکولات داد و گفت جایی بخورید که کسی نبینه،و تو توی این مسابقه تقلب کردی و به کسی هم نگفتی.یه خط‌کش طرح تمساح هم جایزه گرفتی.
کاش یکمی برای این حرفا بزرگتر بودی چون فکر نمیکنم این حرفایی که میخوام بهت بزنم رو درک کنی.
ب

سلام.منم یه روزی شاد بودم بیخبر از کار دنیا.ولی الان
خیلی چیزا حالیم شده روزگارم تغییر کرد بعد چندین ماه
سری به گوگل زدم  چشمم به  قطب دردهام جایی که فقط می تونم حرف دلمو بزنم وبلاگم
 یهویی دلم برای خیلی ها تنگ شد .میگین چرا؟امشب دلم واسه یکی از بهترین دوستام که
خیلی خیلی وقت ک رفت .... عشق و شوق زندگی کسی که جلو چشمام اونم با کلی
درد و زجر تنگ شد.  دلم می خواد ببینمش. ای خـــــــــــــــــــــــــــــدا....
----------------------------------------------
خدایانمی د

سلام.منم یه روزی شاد بودم بیخبر از کار دنیا.ولی الان
خیلی چیزا حالیم شده روزگارم تغییر کرد بعد چندین ماه
سری به گوگل زدم  چشمم به  قطب دردهام جایی که فقط می تونم حرف دلمو بزنم وبلاگم
 یهویی دلم برای خیلی ها تنگ شد .میگین چرا؟امشب دلم واسه یکی از بهترین دوستام که
خیلی خیلی وقت ک رفت .... عشق و شوق زندگی کسی که جلو چشمام اونم با کلی
درد و زجر تنگ شد.  دلم می خواد ببینمش. ای خـــــــــــــــــــــــــــــدا....
----------------------------------------------
خدایانمی د
     برای مطالعه این بخش نیاز است قسمت های قبلی را نیز مطالعه بفرمایید
گام سوم:
  ضدعفونی آکواریوم و وسایل آن:
 اولین کاری که باید انجام بدین تمیز کردن و ضد عفونی کردن وسایل زیرا در تمیزی وسایل هیچ قطعیتی وجود ندارد و زمانی که ماهی را داخل آب می اندازید احتمالی دارد بعد از مدت کوتاهی بمیرد و زحمت و هزینه شما هدر بره اونم بخاطر احتیاط نکردن.
بخش1- ضد عفونی آکواریوم: برای ضد عفونی آکواریوم را وارد حمام کنید و مواظب باشید که شیشه آکواریوم نشکنه و
هنگامی‌ که مصمم به عمل شدید، باید درهای تردید را کاملأ مسدود سازید
پریشب تلفنم زنگ خورد. بعد از سلام و احوالپرسی فرمودن، اسدی هستم مستر بوم بومیان و از طرف کمیته امداد حضرت امام باهاتون تماس می گیرم. سریع گفتم: بله بله خیلی خوشوقتم :) ازم پرسیدن روز عیدی آمادگی دارید؟؟!  یکم جا خوردم، تو روز تعطیل، اونم عید فطر. گفتم: بله آمادگی لازم رو دارم :) خیلی هم عالی. پس، فردا ساعت شش و نیم صبح آماده باشید. تلفن رو قطع کردم و روی میز تحریر گذاشتمش یه نگاهی
   گام چهارم:
نصب آکواریوم و وسایل آن:
خب دیگه بعد اون تمیز کاری های خسته کننده وقتشه بریم به بخش هیجان انگیز  نصب آکواریوم در محل مورد نظرتون و لوازم جانبی که از قبل تهیه کردین را بر روی آکواریوم سوار کنیم که در ادامه براتون توضیح خواهیم داد چگونه؟
بخش1-نصب یونولیت یا فیبرکف:
در اولین قدم یونولیت را که به اندازه کف آکواریوم بریده اید را بر روی محل قرار گیری آکواریوم بگذارید (یونولیت در واقع باید زیر آکواریوم بین زمین و شیشه باشد بدین منظور که
پیشاپیش بابت طولانی بودن عذرخواهم
[ترجیح دادم ماه رمضون امسال رو اینطوری شروع کنم ... می خواستم بنویسمش اما دیدم انرژی زیادی ازم میگیره و ذهنم در حال حاضر یاریم نمی کنه، منصرف شدم. تصمیم گرفتم به صورت همون نوشتار معمولی و محاوره و خودمونی، قرو قاطی  طور فقط روایت کنم. بابت طولانی بودن هم مجددا عذرخواهم. لطفا اگر حوصله ندارید بذارید سر فرصت بخونید، البته اگر علاقه ای به خوندن وراجی بافه های من دارید :) ]

بارون شدیدی شروع به باریدن گرفت. خدای م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها