نتایج جستجو برای عبارت :

تو باقلب ویرانه من چه کردی؟

سرداردلها نردبان آسمان است/اوباشهیدان خدایی جاودان است/دراربعینش ماتم اوشدفراوان/باقلب شیعه همره وآتشفشان است/اینک سلیمانی مقیم عرش اعلی/مهمان آل احمد وافلاکیان است/ازخون او صدهاسلیمانی بجوشد/چون انتقامش نهضتی ازشیعیان است/ازفتح قدس ومحو استکبارآغاز/چشم انتظارحضرت صاحب زمان است/الگوی نهضتهاشده ایران مومن/نام خمینی هرکجایی درمیان است/عشق ولایت محوری گشته جهانی/باحاج قاسم این شکوه مومنان است/رهبراگرفرمان دهد سربازاوییم/آنجاشکستی ازب
باعشق وصل مهدی تا جمکران سفرکن/سوی بهشت دنیا درآن مکان سفرکن/سجاده نمازت راپهن کن به مسجد/بااشک دیدگانت هم گلفشان سفر کن/دل رازغیرخالی درمحضر ولایت/ازعشق آل احمد باقلب وجان سفر کن/شیطان ونفس باید مغلوب توبگردد/همراه شیعیان توتابیکران سفرکن/یک لشکری فراهم بریاری ظهورش/اندررکاب رهبر باعاشقان سفر کن/مولازما بخواهد اصلاح وقوت جان/باپاکی ات بسوی صاحب زمان سفرکن/
هرروزدرفضیلت مولاعلی نگین است/برخلقت ولایت بسیار آفرین است/حیدرمدد همیشه ذکرشریف شیعه/مولافقط امیری ازبهرمومنین است/شدافتخارعالم دربندگی سر آمد/یاریگررسالت ذکرش چه دلنشین است/شدخانواده او الگوی کل دنیا/بامرتضی فضیلت هرلحظه همنشین است/ازنسل پاک مولاکل امامت آمد/برکت زنورحیدربر کل عالمین است/شدانقلاب ایران مدیون لطف حیدر/اسوه برای مردم درپهنه زمین است/بعدامام امت سیدعلی است رهبر/عشق وولای آقا باقلب ماعجین است/الگوی ناب مهدی بهرظهور وس
امام صادق(علیه السلام):شیعه ماکسی است که اگراز گرسنگی هم بمیردازمخالفان ماچیزی نخواهد خواست.
امام صادق(علیه السلام):کسی که به زبان میگویدشیعه است وبااعمال وآثارما مخالفت میکندازپیروان ما نیست.شیعه ماکسی است که مارا بازبان وقلب همراه باشدوآثارما راپیروی کندواعمال مارا انجام دهد. آنان شیعه ماهستند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):شیطان چون بانگ دعوت به نماز رابشنود بگریزد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):ازکسانی مباش که اندرز به حالشان سودی
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ای فاطمه! آیامیدانی که برای چه به فاطمه نام گذاری شدی؟ پس علی(ع) عرض کرد:چرافاطمه نامیده شده است؟ فرمود:برای اینکه جداشده است او وشیعیانش از آتش.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):دخترمن فاطمه, اوسیده ی زنان همه ی عالمهاست ازپیشینیان وپسینیان. واو جزیی ازمن یعنی پاره ی تن من است.واو نورچشم من است واومیوه ی دل من است واو روح من است درمیان دوپهلوی من واو انسیه ی حوراست زمانیکه درمحراب خود می ایستدودرمقابل پروردگار خود جل

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

گاهی بیان عشق و علاقه تنها با گفتن یک جمله می تواند گرمای عشق را در دل هر عاشقی شعله ور کند ،اس ام اس های جدید و جملات زیبا از دوست داشتن در پیام کوتاه برای عشقتان در این بخش از سرگرمی اس ام اس لیس گپ در اختیارتان گذاشته ایم.

دوستت دارم که این ها را می نویسم دوستت دارم که کلمه ها را درک می کنم
دوستت دارم چون خودت هستی
دوستت دارم چرا که جهان را دوست دارم چرا که عاشق آدم ها شده ام ..
نمی دانم چه حسی هست این عاشقی ؟
وقتی می نشینم، وقتی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها